Laatste barbecue op PSD lokatie
Zondag 8 september j.l. stond de jaarlijkse barbecue gepland. Het was enerzijds de afsluiting van het afgelopen seizoen, tegelijkertijd de start van het nieuwe winterseizoen.
Met 25 luister- en zendamateurs, familieleden én leden van de zustervereniging kunnen we terugkijken op een geslaagde barbecue, zelfs het weer werkt mee om op de binnenplaats van de PSD-locatie te genieten van de vlees- en visgeuren, het onderling QSO aan de barbecues en uiteraard het gezellig samenzijn in de grote hal. Dank voor ieders hulp, we kijken terug op een leuke, gezellige bijeenkomst.
Tijdens de barbecue werden de 7 nieuwe banners gepresenteerd die we gaan gebruiken tijdens de komende activiteiten rondom de herdenking van de Slag om de Schelde, dit jaar 80 jaar geleden. Op de banners staat informatie over radiozenders die in WO2 door militairen maar ook in het verzet werden gebruikt.
Voor beelden van deze gezellige bijeenkomst zie het Fotoboek.
Verhuizing naar Edisonweg
Het was ook meteen de laatste barbecue aan de Binnenhaven in Vlissingen. De afdeling zal later dit jaar verhuizen naar de nieuwe locatie, gelegen aan de Edisonweg in Vlissingen. Hemelsbreed is dit slechts 250 meter, ook nu weer beschikbaar gesteld door de HZ.
Inmiddels zijn al een hoop kratten en verhuisdozen gevuld om mee te verhuizen. Zaterdag 5 oktober zullen we tijdens de komende editie van het Open Radio Huis de antennes demonteren en de antennemast omlaaghalen.
Zodra het bestuur meer weet over de datum van de beschikbaarheid van de locatie zal dit worden gecommuniceerd naar de leden. Dan zal op enig moment ook een beroep worden gedaan op ieders hulp t.b.v. kleine technische aanpassingen, schoonmaken, verhuizen, indelen van de ruimtes en aanbrengen van de antenne installaties. Als alles naar wens verloopt zullen we de komende nieuwjaarsreceptie op onze nieuwe locatie houden.
Zodra er meer valt te melden lees je het natuurlijk op onze website!