Regio 44

Lighthouse Weekend in Westkapelle

Ook in 2024 zullen de amateurs in Regio 44 weer de beide vuurtorens van Westkapelle activeren tijdens het Lighthouse Weekend. Dit jaar valt dit op zaterdag 17 en zondag 18 augustus. We zullen deze keer vanwege de lagere bezetting door de vakantie alleen op de zaterdag actief zijn.

Om diezelfde reden slaan we het “berichten station” in het Polderhuis ook een jaartje over. Maar “It Giet Oan” voor wat betreft de torens! In beide torens zal er een HF station worden opgezet met FD-4 antennes. Op de lage toren zal naar verwachting ook weer een VHF station worden opgetuigd.

HF en VHF

Er zijn nu een 7-tal amateurs bereid gevonden om de “Westkapelle Lighthouses” te bemensen. Wim PA0WDZ en Piet PA0CWF zullen het HF station op de lage toren voor hun rekening nemen, terwijl Frank PE1EWR op VHF actief zal zijn. Op de hoge toren zullen Robert PA3GEO, Karin PA2KM en Wijnand PA3HFJ zich laten horen op de HF-banden.

Denk je nu, het bovenstaande lezende, daar wil ik ook bij zijn? Dat kan natuurlijk! Extra operators zijn altijd welkom. Neem dan via email contact op met Wijnand PA3HFJ.

We zijn zaterdag 17 augustus vanaf ongeveer 10 uur on the air met PI4WAL en PH6WAL, en zullen zo tegen 17 uur weer QRT gaan. Op beide torens zal 145.225 MHz beluisterd worden voor amateurs die in de buurt zijn.

pa3hfj

Wijnand PA3HFJ is de webmaster van www.pi4zwn.nl en als zodanig verantwoordelijk voor zowel het technisch functioneren van de site als de inhoud. Tevens is hij namens het DQB sub-QSL-manager voor Regio 44. Daarnaast is hij betrokken bij de organisatie van vele activiteiten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *